uk

Харківський хімічний семінар (Kharkiv Chemical Seminar) запрошує на чергову лекцію

21 лютого 2023 року о 16.00 за київським часом відбудеться чергове онлайн-засідання Харківського хімічного семінару (Kharkiv Chemical Seminar), започаткованого Науково-дослідним відділенням хімії функціональних матеріалів Науково-технологічного комплексу «Інститут монокристалів» НАН України.

Лектор: професор Штефан Вуттке (Prof. Stefan Wuttke) з Баскського центру матеріалів, їх застосування та наноструктур (Basque Center for Materials, Applications and Nanostructures). Його дослідження зосереджені на всіх аспектах хімічної інженерії внутрішньої та зовнішньої поверхні пористих гібридних об’ємних та наноматеріалів, а також на вивченні “матеріалів за межами”.

Тема доповіді: “Reticular Nanoscience: Bottom-Up Assembly Nanotechnology”. На засіданні мова піде про хімію металоорганічних і ковалентних органічних структур (МОF і COF) яка є, мабуть, найрізноманітнішою і всеосяжною серед всіх хімічних напрямів, а також дає потужні прикладні результати при поєднанні з нанотехнологіями.

Zoom link

Meeting ID: 459 004 2894

Passcode: Ch24022022

Мова семінару — англійська.

Детальніше про захід за посиланням:  https://www.isc.kh.ua/en/seminar

Координатор заходу: член-кореспондент НАН України, професор Валентин Чебанов (chebanov@gmail.cominfo@isc.kh.ua).

Участь вільна. Запрошуються науковці, аспіранти та студенти. Лекції проходять в режимі спілкування.

Коротко про захід:

Учені Науково-дослідного відділення хімії функціональних матеріалів НТК «Інститут монокристалів» НАН України започаткували й удоступнили для широкого кола науковців Харківський хімічний семінар (Kharkiv Chemical Seminar), на якому з доповідями та лекціями виступають провідні науковці-хіміки світу. Зокрема, дводенний курс лекцій прочитали Нобелівські лауреати Жан-Марі Лен та Жан-П’єр Соваж, а також провідні професори з Франції, Швейцарії, Австрії, Німеччини, США, Нідерландів і інших країн. За 10 місяців проведення Харківського хімічного семінару відбулося 20 лекцій, в яких взяли участь понад 4000 учасників (безпосередньо на засіданнях та через YouTube канал).

Відео усіх лекцій Харківського хімічного семінару (Kharkiv Chemical Seminar), а також детальну інформацію про засідання можна знайти за посиланням.

Читайте також: