uk

Випускник Sikorsky Challenge увійшов до рейтингу американського Forbes у категорії до 30 років

Вийшов щорічний рейтинг американського Forbes – 30 under 30 в Європі, який відзначає молодих лідерів, підприємців та інноваторів у своїх категоріях до 30 років.

Як повідомляється, в цьому рейтингу в в номінації Social Impact – засновник українського стартапу BUKI Вадим Синжерецький. Вадим – випускник стартап-школи Sikorsky Challenge 2016.

“Ця нагорода – вагоме і круте визнання результатів роботи нашої команди, правильності обраного напрямку, успіхів BUKI на ринку та пройденого складного шляху довжиною майже в 9 років. Шляху, який розпочинався з маленької кімнати гуртожитку №8 на ВДНГ і до одного з найбільших EdTech маркетплейсів для репетиторів в Європі”, – говорить сам Вадим.

Він подякував десяткам тисяч талановитих викладачів, які щодня діляться своїми знаннями та сотням тисяч допитливих учнів, які шукають відповіді на свої питання.  А також жужнім воїнам ЗСУ, волонтерам, які роблять можливим сам факт написання цього тексту. 

Довідково:

BUKI – це найбільша в Україні база репетиторів з можливістю онлайн пошуку репетиторів зі всієї України по всім напрямкам занять. Сервіс пошуку репетиторів. Синжерецький заснував BUKI 2013-го разом із Олександром Ярусевичем та Валентином Бовчалюком. Усі троє навчалися на фізфаку Київського університету імені Шевченка. Синжерецький сам займався репетиторством – після пар підтягував старшокласників з математики та фізики. 10–15 учнів приносили йому до $500 на місяць.

Читайте також: