Навчання для майбутнього, а не для минулого

На міжнародній освітній платформі Ukraine Global Faculty відбудеться онлайн лекція директора з питань освіти та компетенцій Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), почесного професора Гейдельберзького університету Andreas Schleicher «Learning for our future, not the past».

Дата та час: 04 липня о 19:00.

Робота, достаток і особистий добробут залежать не від того, скільки людина знає, а від того, як вона вміє використовувати набуті знання. Лише отримати освіту – може виявитися замало. Традиційна освіта знаходиться на роздоріжжі. Отримання диплому про вищу освіту більше не гарантує працевлаштування, тоді як диференціація освітнього контенту, методів навчання та системи акредитації створила популярні альтернативні шляхи здобуття потрібних навичок і знань. Нам потрібно концептуалізувати “навички” таким чином, щоб вони виходили за межі здобуття усталеного набору інструментів та вмінь, які допомагають нам розв’язувати існуючі проблеми. Такі якості як допитливість, сміливість, лідерство, витривалість чи емпатія, є дуже важливими. Гнучкість і вміння “навчатися вчитися” мають велике значення. Як молодь, так і дорослі повинні оволодіти навичками, які не тільки дозволять знаходити цікаву роботу, але й допоможуть навчатися протягом усього життя та здобувати нові навички. На лекції ви дізнаєтесь про знання, навички, підходи та цінності, які є найбільш значущими сьогодні, а також як організувати простір, час, людей та відносини таким чином, щоб ефективно їх використовувати та розвивати.

Лінк на реєстрацію: http://surl.li/hvamm