XVІІІ Міжнародна наукова конференція «Фактори експериментальної еволюції організмів» і симпозіум «Геном рослин VІІІ»

26–29 вересня 2023 року в Інституті молекулярної біології та генетики (ІМБГ) НАН України (Київ, вул. Академіка Заболотного, 150) триватимуть XVІІІ Міжнародна наукова конференція «Фактори експериментальної еволюції організмів», яка присвячуватиметься 50-річчю заснування Інституту і 70-річчю відкриття подвійної спіралі ДНК, й асоційований з конференцією симпозіум «Геном рослин VІІІ». У межах цього наукового зібрання відбудеться також конференція молодих учених ІМБГ НАН України.

Організатори – Українське товариство генетиків і селекціонерів ім. М.І. Вавилова, Інститут молекулярної біології і генетики НАН України, Інститут харчової біотехнології та геноміки НАН України, Національний ботанічний сад імені М.М. Гришка НАН України.

Тематика пленарних і секційних доповідей:

• загальна та популяційна генетика;
  • молекулярна генетика та геноміка;
  • прикладна генетика і селекція;
  • генетика людини та медична генетика;
  • аналіз та оцінка генетичних ресурсів;
  • молекулярні та клітинні біотехнології;
  • екогенетика;
  • біоінформатика та комп’ютерна біологія;
  • історія біології, питання викладання генетики, селекції та еволюційної теорії.

Формат зібрання – змішаний: наживо й онлайн.

Робочі мови: українська й англійська.

Відкриття конференції: 27 вересня 2023 року о 10.00.

Реєстрація учасників: 26 вересня 2023 року – з 09.00 до 17.00 в ІМБГ НАН України, а також в електронному форматі.