Американське фізичне товариство оголосило дві нові програми підтримки для українських фізиків

Американське фізичне товариство (American Physical Society (APS)) оголосило дві нові програми підтримки для фізиків та студентів-фізиків, які постраждали від російського вторгнення в Україну, про це пише НАН України.

1. Програма видатних студентів APS – Україна. Студенти-магістри, аспіранти та молоді вчені-фізики можуть отримати до $2,000 на покриття витрат на поїздку для усної доповіді чи постерної презентації на засіданнях APS та засіданнях, схвалених APS або Міжнародним союзом теоретичної та прикладної фізики (IUPAP). Гранти можуть бути розширені до $5,000 для пропозицій, що включають додатково дослідницькі візити до лабораторії чи наукового партнера.

Дедлайн: 29 вересня 2023 року.ПОДАТИ ЗАЯВКУ

2. Програма міжнародних дослідницьких поїздок APS – Україна. Фізики можуть отримати до $5,000 на покриття витрат на поїздку для відвідування закордонних наукових партнерів тривалістю не менше 1 місяця.

Дедлайн: 29 вересня 2023 року.

ПОДАТИ ЗАЯВКУ