uk

Запрошуємо на курс “Основи матеріалознавства” в рамках проєкту BOOSTalent (Анонс)

Київський академічний університет (КАУ) продовжує серію освітніх курсів про наукоємні технології та використання AI та ML в матеріалознавстві та запрошує на другий курс серії — «Основи матеріалознавства», інформує НАН України.

Курс орієнтований на тих, хто мріє розібратися з можливостями використання сучасних матеріалів у виробництві, тих хто працює з цією темою як технічний спеціаліст, а також тих, хто бачить у новітніх матеріалах бізнес-потенціал.

  • дати проведення курсу: 1 листопада – 1 грудня 2023 р.  Запис відкритий до 1 листопада 2023 р. 
  • формат викладання: онлайн, самостійне ознайомлення з відео- та текстовими матеріалами, проходження фінального тестування.
  • викладач: провідний науковий співробітник Інституту електрозварювання ім.Є.О.Патона Національної академії наук України (Металознавство та термічна обробка металів), доцент кафедри Прикладної фізики таатеріалознавства КАУ доктор технічних наук Валерій Костін.
  • мова викладання: українська.
  • для кого: студентів та аспірантів, які спеціалізуються на матеріалознавстві та машинобудуванні, дослідників галузі розробки та термічної обробки матеріалів, студентів економічних спеціальностей та підприємців, які зацікавлені у використанні новітніх матеріалів для розвитку бізнесу.
  • курс є початковим. Його мета —надати розуміння фундаментальних основ матеріалознавства, методів класифікації різних матеріалів та сплавів, а саме: сталі, чавунів, алюмінієвих, магнієвих та титанових сплавів   та металевих матеріалів.
  • реєстрація:  необхіднозаповнити форму для реєстрації на курс. Після заповнення, Ви отримаєте інструкцію для реєстрації на порталі www.eduporta.kau.edu.ua, і будете зараховані на обраний Вами курс.
Форма для реєстрації

Познайомитись з лектором і дізнатись, чого очікувати від курсу, можна у цьому відео.

Курс являється частиною широкомасштабної ініціативи BOOSTalent Project, що об’єднує кілька європейських університетів зі спільною метою: стимулювати інновації в області штучного інтелекту та машинного навчання у різних галузях:

  1. космічна промисловість
  2. електроніка
  3. розробка сучасних матеріалів
  4. біорізноманіття

Курс безоплатний. Після його проходження всі учасники, які виконають програму та складуть тест, отримають сертифікати з об’ємом кредитів ЄКТС (0,5 кредита).

Підготовку та викладання курсів здійснено Державною науковою установою «Київський академічний університет» у межах проєктуBOOSTalent, що фінансується Європейським інститутом технологій та інновацій.

Інформація про заходи на сайті «Академ. Сіті»

Читайте також: