uk

КНУ – лідер серед українських ЗВО за кількістю входжень до предметних рейтингів The Times Higher Education

Київський національний університет імені Тараса Шевченка – єдиний український заклад вищої освіти, який прорейтинговано відразу у 9 з 11 предметних категоріях The Times Higher Education World University Rankings 2024 by subject.

В оновленій версії предметного рейтингу журналу Times Higher Education, що оприлюднена 26 жовтня 2023 року, КНУ представлено у таких галузях, повідомляють у навчальному закладі:

У 7 з 8 галузей, у яких був представлений минулого року Університет, позиції залишилися незмінними, а в галузі «Інженерія» – поліпшилися на 200 пунктів.

Цьогоріч вперше здобутки КНУ визнано у предметному рейтингу з Клінічних та медичних наук, куди належать медицина, стоматологія та інші спеціальності, пов’язані з охороною здоров’я. Тут Університет доєднався до 1000 кращих університетів світу, представлених у рейтингу.

Варто зазначити, що у трьох предметних рейтингах Шевченків університет є єдиним ЗВО, що представляє Україну. Зокрема, це галузі знань: Мистецтво і гуманітарні науки, Клінічні та медичні науки й Право

Також за оновленими показниками на 2024 рік КНУ увійшов до 300 кращих закладів вищої освіти, де можна здобути фах з права.

Довідково: Предметний рейтинг університетів журналу Times Higher Education (THE), як і світовий, ранжується на основі 18 показників, які є складовими 5 ключових показників вищої освіти. Зокрема, представниками часопису оцінюються й зіставляються дані й показники університетів щодо викладання, дослідницького середовища, якості досліджень, співпраці з індустрією, а також оцінюються їхні міжнародні перспективи. Усі показники проходять певне коригування з урахуванням особливостей окремих галузей.

Читайте також: