Відкрито цифрову платформу “Українська наукова діаспора”

27 жовтня відбулося урочисте відкриття цифрової платформи «Українська наукова діаспора». Платформа – ініціатива Офісу підтримки вченого при Раді молодих учених при Міністерстві освіти і науки України розпочав ініціативу “Українська наукова діаспора | Ukrainian Science Diaspora”. Її започатковано з метою об’єднання зусиль українських учених різних хвиль міграції для відбудови та розвитку України, а також ефективнішої інтеграції українських учених до світового наукового співтовартиства.

Програма відкриття цифрової платформи була насиченою та захоплюючою. Вона включала в себе вітальні слова поважних гостей, які підкреслили важливість даної ініціативи для української науки та спільноти. Денис Курбатов, заступник Міністра освіти і науки України, підкреслив, що ця ініціатива є значущою для розвитку української науки, а платформа є важливим інструментом для співпраці українських науковців, поширення їхніх досліджень та підтримки їхньої професійної діяльності.

Більше за посиланням.