У рейтингу 2023-2024 КНУ ім Шевченка займає 1396 місце. Це найвищий результат серед 6 українських університетів, які потрапили до списку 3000 університетів світу.
Про це ідеться у повідомленні навчального закладу.
Для свого рейтингу URAP бере дані про 3 000 закладів вищої освіти, які мають певний обсяг публікацій у наукових виданнях, що індексуються Web of Science. URAP охоплює приблизно 12% усіх закладів вищої освіти у світі, що робить його однією з найповніших систем університетського рейтингування.
Окрім Шевченкового університету ще один навчальний заклад є у рейтингу – це Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».
У рейтингу також можна побачити:
- Сумський державний університет,
- Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна,
- Львівський національний університет імені Івана Франка,
- Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького.
Мета системи ранжування URAP – не визначити світові університети найкращими чи гіршими, а допомогти навчальним закладам означити потенційні сфери прогресу стосовно конкретних показників навчальної діяльності. Для свого рейтингу URAP бере дані про 3 000 закладів вищої освіти, які мають певний обсяг публікацій у наукових виданнях, що індексуються Web of Science. Загальний бал кожного ЗВО базується на його показниках за шістьма критеріями: кількість наукових статей (21%), цитування (21%), загальна кількість документів (10%), сукупний вплив статей (18%), сукупний вплив цитування (15%), а також міжнародна співпраця (15%).
URAP охоплює приблизно 12% усіх закладів вищої освіти у світі, що робить його однією з найповніших систем університетського рейтингування.
Читайте також:
- Українці завжди обирають свободу
- Війна і клімат
- Відбулася щорічна конференція Академії наук вищої школи
- Голова Наукового комітету Олександра АНТОНЮК: «Швидкі й прості рішення не завжди є правильними — це я можу засвідчити як математик»
- Йон Фоссе і його «невимовне»
- Науковому товариству імені Шевченка — 150 років
- Культурна спадщина і новий світопорядок