Круглий стіл “Сталий розвиток Українського підприємництва” в рамках проєкту Жана Моне StepUp-101080031

14 травня 2024 р. відбудеться круглий стіл “Сталий розвиток Українського підприємництва” в рамках проєкту  Жана Моне StepUp-101080031 в Каразінському університеті у онлайн форматі.

Спікерами заходу є висококваліфіковані фахівці, які мають значний досвід роботи у бізнесі, корпоративного управління, заснування стартапів, розвитку міжнародного співробітництва та економіки, експорту, реалізації міжнародних проєктів.

Інеса ГЛУЩЕНКО, начальник відділу зовнішньоекономічних зв’язків та міжнародних відносин Департаменту економіки і міжнародних відносин;

Анна ЧАЙКА, сертифікований аудитор, власниця АФ “Бізнес-елемент”, голова Харківського представництва МГО Рада незалежних юухгалтерів та аудиторів, керуючий менеджер Української бізнес-асоціації у Литві

Алла САЙПАНОВА, Харківська торгово-промислова палата. Завсектору аналітики. Сертифікований консультант з експорту до ЄС та Канади. Сертифікований бізнес-тренер (ТПП).

Олег ЯРЕМЕНКО, завідувач сектору інституційної економіки відділу економічної теорії ДУ “Інститут економіки та прогнозування НАН України”, професор, д.е.н.

Валентина СМАЧИЛО, Стажистка польської наукової премії ім. І. Виговського 2023. Стажистка Erasmus Programme for Young entrepreneurs. Тренерка на міжнародному проєкті «Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад» за підтримки МОМ.

Олена СЕРГІЄНКО, член правління “Ініціатива трьох морів – Україна”, CEO Startup HealthHelper. Співзасновник Ukrainian Technology Transfer Team, співзасновник, директор ГО ProSMARTBiz, резидент BNB Club, Європейської бізнес-спільноти для підприємців млого та середнього бізнесу.

Даний захід може бути цікавим представникам бізнесу, академічній спільноті, органам державної влади та всім, хто має практичні питання з окреслених тем.

Що? Круглий стіл “Сталий розвиток Українського підприємництва” в рамках проєкту  Жана Моне StepUp-101080031.

Де? Онлайн, Zoom за посиланням (Meeting ID: 818 4466 5288; Passcode: 2024).

Коли? 14 травня 2024 року о 14:00.