Третій шведсько-український семінар з теоретичної фізики (АНОНС)

28 травня 2024 року в Інституті теоретичної фізики ім. М.М. Боголюбова НАН України відбудеться Третій шведсько-український семінар з теоретичної фізики.

Захід пройде у змішаному форматі (онлайн і офлайн).Мова семінару – англійська.

ПРОГРАМА ЗАХОДУ&ТЕЗИ ДОПОВІДЕЙ (PDF)
РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА

Шведсько-українські семінари з теоретичної фізики були започатковані спільною ініціативою Королівського технологічного університету (Стокгольм, Швеція) та Інституту теоретичної фізики ім. М.М. Боголюбова НАН України (Київ, Україна) в рамках ініціативи Європейського фізичного товариства з метою посилення наукових зв’язків із українськими фізиками.

До складу організаційного комітету семінару входять: член наукової ради відділення Європейського фізичного товариства зі статистичної та нелінійної фізики професор Ерік Аурель з Королівського технологічного університету, професор Матс Ларссон з Університету Стокгольма та доктор фізико-математичних наук Лариса Брижик (Інститут теоретичної фізики ім. М. М. Боголюбова НАН України).Тематичні семінари присвячені актуальним проблемам теоретичної фізики. Тема третього семінару – квантова теорія та інформатика. З програмами та тезами попередніх двох семінарів можна ознайомитися за посиланням.