uk

ХII Міжнародна конференція «Поступ в нафтогазопереробній та нафтохімічній промисловості» (APGIP-12)

20–24 травня 2024 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться ХII Міжнародна науково-практична конференція «Поступ в нафтогазопереробній та нафтохімічній промисловості» (APGIP-12).

Метою конференції є обмін науково-практичною інформацією між науковцями та узагальнення результатів наукових досліджень у сфері перероблення нафти і використання нафтопродуктів, можливість удосконалення технологічного устаткування українських та закордонних нафто- і газопереробних заводів, асортимент і якість наявної продукції, налагодження взаємозв’язків у науковій спільноті та зміцнення співпраці між інституціями через виконання спільних досліджень та обміну одержаними результатами у зазначеній сфері теоретико-прикладних знань.

Секції конференції

  1. Перероблення горючих копалин
  2. Нафтохімія і вуглехімія
  3. Хіммотологія горючо-мастильних речовин і технічних рідин
  4. Продукти органічного синтезу
  5. Полімери, композити і нанокомпозити
  6. Екологічні аспекти виробництва та використання продуктів нафтопереробки і нафтохімії

В роботі конференції планують взяти участь науковці зі США, Бразилії, Мексики, Франції, Німеччини, Польщі, Грузії, Азербайджану, України та інших країн.

Проведення конференції в Національному університеті «Львівська політехніка» сприятиме розширенню та поглибленню наукових і ділових зв’язків з науковими колами і промисловими організаціями України та інших держав.

Докладніше – на сайті конференції

Інформаційне повідомлення конференції

Читайте також: