Всеукраїнська наукова конференція «Геологічна будова та історія геологічного розвитку Українського щита» (до 100-річчя від дня народження академіка НАН України М.П. Щербака) (АНОНС)

17-18 вересня 2024 року в Києві відбудеться Всеукраїнська наукова конференція «Геологічна будова та історія геологічного розвитку Українського щита» (до 100-річчя від дня народження академіка НАН України М.П. Щербака).

Напрями роботи конференції

1. Геохронологія, стратиграфія.
  2. Геохімія, мінералогія, петрологія докембрійських породних асоціацій.
  3. Рудоносність докембрійських комплексів та перспективи відкриття нових родовищ корисних копалин.
  4. Тектоніка і геодинаміка докембрійських щитів.

Організаторизаходу: Інститут геохімії, мінералогії та рудоутворення імені М.П. Семененка НАН України та партнери – Всеукраїнська громадська організація «Спілка геологів України»,Українське мінералогічне товариствоДержавне підприємство «Українська геологічна компанія», Державна служба геології та надр України,Інститут геологічних наук НАН України,Національний технічний університет «Дніпровська політехніка»,Львівський національний університет імені І.Франка, Київський національний університет ім. Т. Шевченка,Інститут геології та геохімії горючих копалин НАН України, Інститут геофізики ім. С.І. Субботіна НАН України.

Місце проведення: Інститут геохімії, мінералогії та рудоутворення імені М.П. Семененка НАН України (м. Київ, проспект Академіка Палладіна, 34).

Формат проведення: онлайн/офлайн.

Робочі мови конференції –українська, англійська.

Ключові дати

01 липня 2024р. – останній термін  надсилання заяв на участь у конференції та матеріалів доповідей.

10 вересня 2024р. – розсилання програми учасникам конференції.

17-18 вересня 2024р. – пленарні засідання.

За результатами роботи конференції буде опубліковано збірник матеріалів конференції.

За додатковою інформацією або у випадку виникнення питань просимо звертатися до координатора конференції:Вовк Катерина В’ячеславівна (e-mail: vovkkaterina90@gmail.com).

Більш докладна інформація – на сайті Інституту геохімії, мінералогії та рудоутворення імені М.П. Семененка НАН України у рубриці «Конференції».