Ректора КПІ Михайла Згуровського відзначили високою нагородою

Міністерство освіти і науки України нагородило освітян та науковців за високий професіоналізм.

Ректора Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Михайла Згуровського відзначено нагрудним знаком «За наукові та освітні досягнення».

Нагороди вручили міністр освіти і науки Сергій Шкарлет та народна депутатка України Юлія Гришина.

«Щиро дякую нашим освітянам і науковцям за наполегливу, віддану й сумлінну працю. Вітаю з прийдешнім професійним святом, а також із 30-річчям Незалежності України й хочу з цієї нагоди вручити вам, шановні колеги, нагороди. Освітяни — найбільш потужна армія українців, а їхній внесок в освітній процес і виховання дітей є неоціненним. Тому для нас одне з ключових завдань — створення гідних умов для кожного працівника освіти», — зазначив міністр.