Відбудеться серія вебінарів та майстер-класів на тему «Використання постійних ідентифікаторів учених та установ, їх роль у науковій екосистемі. Інструменти ORCID для науковців»

З 29 вересня Державна науково-технічна бібліотека України – ДНТБ України за підтримки Міністерства освіти і науки України у співпраці з ORCID розпочинає проведення серії вебінарів та майстер-класів на тему «Використання постійних ідентифікаторів учених та установ, їх роль у науковій екосистемі. Інструменти ORCID для науковців». Про це повідомляє МОН України.

Серія вебінарів присвячена наступним питанням:

• використання постійних ідентифікаторів ORCID для ідентифікації науковців та установ, поєднання та покращення відшукуваності наукового доробку;
  • переваги використання установами відкритих інструментів, які пропонують ORCID для покращення дослідницької інфраструктури, а також взаємозв’язок постійних ідентифікаторів, відкритого доступу та FAIR даних.

Також йтиметься про Національну електронну науково-інформаційну систему (URIS) (Ukrainian Research Information System).

Для участі в серії вебінарів усім охочим необхідно зареєструватися, перейшовши за покликанням bit.ly/3kFdfqi.

Докладніше: bit.ly/3kDAD7B