16–17 грудня в Києві всьоме відбудеться освітня IT-конференція Synergy. IT Business & IT Education. Це щорічний захід найбільшої профільної Асоціації «IT Ukraine», який сприяє вдосконаленню IT-освіти та визначає вектори її розвитку.
Ця конференція буде цікавою для представників профільних органів влади, які займаються питаннями розвитку технічної освіти в Україні, а також розробників і реалізаторів корпоративних освітніх програм для своїх співробітників у компанії. Також конференція має зацікавити викладачів технічної освіти в закладах вищої освіти та тих, хто шукає можливості співпраці з бізнесом і хоче бути в курсі реалій розвитку IT-ринку.
«Synergy. IT Business & IT Education 2021» – це 2 дні насиченого спілкування та визначення векторів розвитку IT-освіти в offline та online форматі та воркшопи від провідних IT-компаній.
Також це кілька десятків провідних спікерів зі сторони бізнесу, освіти, науки та влади, які визначають вектори розвитку IT-освіти, й можливість відвідати зону експозиції навчальних програм від бізнесу та освітніх закладів.
За словами Максима Почебута, віце-президента асоціації «IT Ukraine» з освітніх питань, Chief Learning Officer в Sigma Software, розвиток IT-освіти – це пріоритетний напрям роботи асоціації.
«Він дозволяє в перспективі підвищувати рівень освіченості українських розробників та тим самим розвивати одну з найбільш динамічних галузей економіки країни. З цією метою ми залучаємо усіх ключових стейкхолдерів до процесу розвитку IT-освіти в Україні. І конференція «Синергія» є найбільш потужною та ефективною платформою для цього», – зазначив Максим Почебут.
Захід відбудеться 16–17 грудня за адресою: вул. Володимирська, 49-А, INVERIA event space. Придбати квитки можна на сайті за посиланням. Також ви можете подати заявку і долучитись до події в якості спікера.
Читайте також:
- БОРИС ПАТОН: ПРОВІСНИК ЕРИ КОСМІЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ. Матеріал Михайла ЗГУРОВСЬКОГО, академіка НАН України, ректора НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Газета “Світ”, № 43 – 44, листопад, 2021 р.
- Президент НАН України академік Анатолій ЗАГОРОДНІЙ: «У СКАРБНИЦІ ЗДОБУТКІВ АКАДЕМІЇ ЧИМАЛО РЕЗУЛЬТАТІВ СВІТОВОГО РІВНЯ». Газета “Світ”, № 43 – 44, листопад, 2021 р.
- НЕ ЗУРОЧТЕ ГЛАЗГО! Про результати 26-тої кліматичної конференції – СОР26. Газета “Світ”, № 43 – 44, листопад, 2021 р.
- «НЕ ЗАГУБИТИ» ІДЕЇ Й АМБІЦІЇ.Які вони, майбутні зміни у науці й освіті та про що говорили молоді науковці у Верховній Раді. Газета “Світ”, № 43 – 44, листопад, 2021 р.
- УКРАЇНСЬКА МОВА (МІЖ)НАЦІОНАЛЬНОГО ЄДНАННЯ та люди, які допомагають їй ширитись світом.Газета “Світ”, № 43 – 44, листопад, 2021 р.
- ДЖОРЖ – ГЕОРГІЙ ГАМОВ: ГЕНЕТИЧНИЙ КОД. Історія знає випадки, коли науковець здійснив мінімум три відкриття, які заслуговують Нобеля, але премії так і не отримав. Газета “Світ”, № 43 – 44, листопад, 2021 р.
- СТАН ДОВКІЛЛЯ ЗАГРОЖУЄ БЕЗПЕЦІ КРАЇНИ. 64% українців кажуть, що за останні декілька років екологічна ситуація в їхній місцевості стала гіршою. Газета “Світ”, № 43 – 44, листопад, 2021 р.
- ОПТИМІСТИЧНА «НІЧ НАУКИ». Науковці готові демонструвати свої здобутки, налагоджувати співпрацю з колегами і просто популяризувати галузь, у якій працюють. Газета “Світ”, № 43 – 44, листопад, 2021 р.