Програма House of Europe запрошує українських науковців отримати стипендії на наукові візити до Австрії.
Узяти участь у грантовій програмі можуть бакалаври, магістри та аспіранти до 35 років, а також докторанти до 40 років. Вони зможуть протягом декількох місяців працювати над дослідженням для своєї дипломної роботи під наглядом викладача місцевого вишу.
Сферою діяльності учасників можуть бути дослідження у галузі медицини, сільського господарства, природничих, технічних, гуманітарних та соціальних наук або мистецтва.
Програма забезпечить щомісячну стипендію у розмірі 1 050 євро та компенсацію дорожніх витрат. Також учасники програми отримають допомогу з пошуком житла та оформленням страхування.
Передбачається, що візит триватиме від одного до чотирьох місяців і розпочнеться не раніше липня 2022 року.
Для участі в програмі потенційним учасникам необхідно надати заповнену аплікаційну форму та резюме, а також план візиту з описом досліджень, які вже проведені та над якими планується працювати в Австрії.
Окрім того, треба надати згоду викладача австрійського вишу на науковий супровід під час стипендії та два рекомендаційні листи з українського університету, написані протягом останніх 6 місяців.
Також учасники мають надати сканкопію першої сторінки закордонного паспорта, сканкопію документа, що підтверджує науковий ступінь, та письмове підтвердження факту навчання на бакалавраті, магістратурі, аспірантурі чи докторантурі в Україні. До документів, виданих українською мовою, необхідно додати переклад англійською або німецькою мовою.
Прийом заявок для участі в грантовій програмі триватиме до 2 березня 2022 року. Підсумки участі в конкурсі будуть оприлюднені у травні 2022 року. Усі учасники отримають електронного листа з результатами конкурсу.
Читайте також:
- БОРИС ПАТОН: ПРОВІСНИК ЕРИ КОСМІЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ. Матеріал Михайла ЗГУРОВСЬКОГО, академіка НАН України, ректора НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Газета “Світ”, № 43 – 44, листопад, 2021 р.
- Президент НАН України академік Анатолій ЗАГОРОДНІЙ: «У СКАРБНИЦІ ЗДОБУТКІВ АКАДЕМІЇ ЧИМАЛО РЕЗУЛЬТАТІВ СВІТОВОГО РІВНЯ». Газета “Світ”, № 43 – 44, листопад, 2021 р.
- НЕ ЗУРОЧТЕ ГЛАЗГО! Про результати 26-тої кліматичної конференції – СОР26. Газета “Світ”, № 43 – 44, листопад, 2021 р.
- «НЕ ЗАГУБИТИ» ІДЕЇ Й АМБІЦІЇ.Які вони, майбутні зміни у науці й освіті та про що говорили молоді науковці у Верховній Раді. Газета “Світ”, № 43 – 44, листопад, 2021 р.
- УКРАЇНСЬКА МОВА (МІЖ)НАЦІОНАЛЬНОГО ЄДНАННЯ та люди, які допомагають їй ширитись світом.Газета “Світ”, № 43 – 44, листопад, 2021 р.
- ДЖОРЖ – ГЕОРГІЙ ГАМОВ: ГЕНЕТИЧНИЙ КОД. Історія знає випадки, коли науковець здійснив мінімум три відкриття, які заслуговують Нобеля, але премії так і не отримав. Газета “Світ”, № 43 – 44, листопад, 2021 р.
- СТАН ДОВКІЛЛЯ ЗАГРОЖУЄ БЕЗПЕЦІ КРАЇНИ. 64% українців кажуть, що за останні декілька років екологічна ситуація в їхній місцевості стала гіршою. Газета “Світ”, № 43 – 44, листопад, 2021 р.
- ОПТИМІСТИЧНА «НІЧ НАУКИ». Науковці готові демонструвати свої здобутки, налагоджувати співпрацю з колегами і просто популяризувати галузь, у якій працюють. Газета “Світ”, № 43 – 44, листопад, 2021 р.