Міністерство охорони здоров’я запрошує долучитися до громадського обговорення примірних програм підготовки в інтернатурі за спеціальностями галузі знань 22 «Охорона здоров’я».
На вебсайті міністерства опубліковано 23 програми відповідно до спеціальностей підготовки. Запрошуємо до громадського обговорення медичну спільноту, випускників за спеціальностями галузі знань 22 «Охорона здоров’я», лікарів (провізорів)–інтернів та інші зацікавлені органи та сторони.
Зауваження та пропозиції приймаються Директоратом медичних кадрів, освіти науки МОЗ України протягом 14 днів з дня оприлюднення у письмовому або електронному вигляді на адресу: 01601, м. Київ, вул. Грушевського, 7; e-mail: intern2022moz@gmail.com; тел. 253-24-44.
Матеріали, надані за результатами громадського обговорення, обов’язково будуть опрацьовані МОЗ спільно з групами експертів МОЗ з деяких питань проходження інтернатури.
Рецензування примірних програм підготовки в інтернатурі буде здійснюватися групами експертів МОЗ України за відповідними напрямами (спеціальностями), склад яких затверджено наказом МОЗ від 28.10.2020 № 2455.
Наказ про затвердження примірних програм підготовки в інтернатурі буде опубліковано на офіційному сайті МОЗ.
Довідково:
Примірні програми підготовки в інтернатурі групами експертів МОЗ розроблялися на основі програм підготовки в ЄС.
Основна мета розробки, затвердження і впровадження таких програм — визначення єдиного комплексу освітніх та практичних компонентів з метою забезпечення набуття лікарями (провізорами)-інтернами компетентностей, необхідних для отримання кваліфікації лікаря-спеціаліста або провізора-спеціаліста, який ґрунтується на академічній доброчесності, медичній та фармацевтичній етиці та деонтології, доказовій медицині.
Читайте також:
- БОРИС ПАТОН: ПРОВІСНИК ЕРИ КОСМІЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ. Матеріал Михайла ЗГУРОВСЬКОГО, академіка НАН України, ректора НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Газета “Світ”, № 43 – 44, листопад, 2021 р.
- Президент НАН України академік Анатолій ЗАГОРОДНІЙ: «У СКАРБНИЦІ ЗДОБУТКІВ АКАДЕМІЇ ЧИМАЛО РЕЗУЛЬТАТІВ СВІТОВОГО РІВНЯ». Газета “Світ”, № 43 – 44, листопад, 2021 р.
- НЕ ЗУРОЧТЕ ГЛАЗГО! Про результати 26-тої кліматичної конференції – СОР26. Газета “Світ”, № 43 – 44, листопад, 2021 р.
- «НЕ ЗАГУБИТИ» ІДЕЇ Й АМБІЦІЇ.Які вони, майбутні зміни у науці й освіті та про що говорили молоді науковці у Верховній Раді. Газета “Світ”, № 43 – 44, листопад, 2021 р.
- УКРАЇНСЬКА МОВА (МІЖ)НАЦІОНАЛЬНОГО ЄДНАННЯ та люди, які допомагають їй ширитись світом.Газета “Світ”, № 43 – 44, листопад, 2021 р.
- ДЖОРЖ – ГЕОРГІЙ ГАМОВ: ГЕНЕТИЧНИЙ КОД. Історія знає випадки, коли науковець здійснив мінімум три відкриття, які заслуговують Нобеля, але премії так і не отримав. Газета “Світ”, № 43 – 44, листопад, 2021 р.
- СТАН ДОВКІЛЛЯ ЗАГРОЖУЄ БЕЗПЕЦІ КРАЇНИ. 64% українців кажуть, що за останні декілька років екологічна ситуація в їхній місцевості стала гіршою. Газета “Світ”, № 43 – 44, листопад, 2021 р.
- ОПТИМІСТИЧНА «НІЧ НАУКИ». Науковці готові демонструвати свої здобутки, налагоджувати співпрацю з колегами і просто популяризувати галузь, у якій працюють. Газета “Світ”, № 43 – 44, листопад, 2021 р.