Міністерство освіти і науки України запрошує науковців, дослідників, бізнес та громадське середовище взяти участь у підсумковому заході “Research and Innovation Day in Ukraine”.
Захід організовується з метою інформування про роботу МОН у межах інтеграції України до Європейського дослідницького простору впродовж 2021 року.
У рамках заходу буде презентовано ключові результати впровадження дорожньої карти ЄДП у 2021 році та пріоритетні завдання МОН у сфері інтеграції України до Європейського дослідницького простору на 2022 рік.
Дата та час проведення заходу: 17 грудня, початок о 10:00.
Формат заходу: офлайн за умови отримання запрошення та відео-трансляція на офіційних сторінках МОН у Youtube та Facebook.
Зареєструватися для участі у заході можна за цим посиланням: bit.ly/3rP2KF3
Звертаємо увагу, що внаслідок пандемії коронавірусу та введених карантинних заходів кількість запрошень до участі офлайн обмежена. Запрошені учасники отримають детальну інформацію про місце заходу та повинні будуть надати COVID-сертифікати або тести відповідно до карантинних вимог.
Трансляція відбудеться на Facebook-сторінці МОН українською мовою, а також YouTube-каналі МОН українською https://youtu.be/FeT5f0Scg20 та англійською https://youtu.be/Id7acW1vpXs мовами.
Під час заходу буде забезпечено синхронний переклад. Для більш детального ознайомлення з програмою заходу переходьте за посиланням bit.ly/3EPj1O4
Читайте також:
- БОРИС ПАТОН: ПРОВІСНИК ЕРИ КОСМІЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ. Матеріал Михайла ЗГУРОВСЬКОГО, академіка НАН України, ректора НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Газета “Світ”, № 43 – 44, листопад, 2021 р.
- Президент НАН України академік Анатолій ЗАГОРОДНІЙ: «У СКАРБНИЦІ ЗДОБУТКІВ АКАДЕМІЇ ЧИМАЛО РЕЗУЛЬТАТІВ СВІТОВОГО РІВНЯ». Газета “Світ”, № 43 – 44, листопад, 2021 р.
- НЕ ЗУРОЧТЕ ГЛАЗГО! Про результати 26-тої кліматичної конференції – СОР26. Газета “Світ”, № 43 – 44, листопад, 2021 р.
- «НЕ ЗАГУБИТИ» ІДЕЇ Й АМБІЦІЇ.Які вони, майбутні зміни у науці й освіті та про що говорили молоді науковці у Верховній Раді. Газета “Світ”, № 43 – 44, листопад, 2021 р.
- УКРАЇНСЬКА МОВА (МІЖ)НАЦІОНАЛЬНОГО ЄДНАННЯ та люди, які допомагають їй ширитись світом.Газета “Світ”, № 43 – 44, листопад, 2021 р.
- ДЖОРЖ – ГЕОРГІЙ ГАМОВ: ГЕНЕТИЧНИЙ КОД. Історія знає випадки, коли науковець здійснив мінімум три відкриття, які заслуговують Нобеля, але премії так і не отримав. Газета “Світ”, № 43 – 44, листопад, 2021 р.
- СТАН ДОВКІЛЛЯ ЗАГРОЖУЄ БЕЗПЕЦІ КРАЇНИ. 64% українців кажуть, що за останні декілька років екологічна ситуація в їхній місцевості стала гіршою. Газета “Світ”, № 43 – 44, листопад, 2021 р.
- ОПТИМІСТИЧНА «НІЧ НАУКИ». Науковці готові демонструвати свої здобутки, налагоджувати співпрацю з колегами і просто популяризувати галузь, у якій працюють. Газета “Світ”, № 43 – 44, листопад, 2021 р.