Укладено меморандум про співпрацю Міністерства освіти і науки України та громадської організації Product IT Foundation for Education (PFE) строком на 7 років. Документ підписали перший заступник Міністра Андрій Вітренко та Голова PFE Ілля Бачурін.
“Пріоритетним напрямом співпраці Міністерства з PFE стане розвиток інноваційного підприємництва в Україні, що дозволить підвищити попит на нові IT-розробки на ринку та активізувати пошук нових ідей для стартапів та бізнесу. Колаборація IT-кластеру з університетами відкриває багато нових освітніх та кар’єрних можливостей, якими, впевнений, скористаються здобувачі освіти”, – підкреслив перший заступник Міністра Андрій Вітренко.
Ключовою метою співпраці Міністерства та PFE є посилення практичної складової вищої освіти, науки, наукової та науково-технічної діяльності для задоволення потреб ринку праці у кваліфікованих кадрах. Підписання меморандуму відкриває можливості для покращення освітнього процесу та підготовки конкурентоспроможних спеціалістів, затребуваних на ринку праці.
Напрями рівноправного співробітництва будуть включати створення та впровадження освітніх ініціатив та спільну роботу з підготовки фахівців за такими напрямами, як розробка цифрових продуктів, аналітика, маркетинг, інвестиції, фінанси тощо.
Довідково
Product IT Foundation for Education (PFE) – об’єднання провідних ІТ-компаній, бізнесів, фондів для розвитку ІТ-підприємництва в Україні через освітні ініціативи.
Читайте також:
- СЬОГОДНІ – СТУДЕНТ- ВИНАХІДНИК, ЗАВТРА – ВИНАХІДНИК-УЧЕНИЙ! Про переможницю конкурсу INDONESIA INVENTORS DAY «IID 2021». Газета “Світ”, № 45 – 46, грудень, 2021 р.
- ДОРОГУ ЗДОЛАЄ ТОЙ, ХТО ЙДЕ — Ярослав ЯЦКІВ,академік НАН України.Газета “Світ”, № 45 – 46, грудень, 2021 р.
- САМІТ СХІДНОГО ПАРТНЕРСТВА В КОНТЕКСТІ ОЧІКУВАНЬ. Про роль України у Східному партнерстві, її ключові цілі. Газета “Світ”, № 45 – 46, грудень, 2021 р.
- МАГНІТ ДЛЯ ЗАКОХАНИХ У НАУКУ. Наука через освіту, міжнародне співробітництво і залучення студентів до інноваційної діяльності – про Київський академічний університет. Газета “Світ”, № 45 – 46, грудень, 2021 р.
- КОСМІЧНІ АМБІЦІЇ. РАКЕТА, ЩО “З’ЇДАЄ” САМА СЕБЕ.Українські конструктори розробляють найменшу в історії орбітальну ракету.Газета “Світ”, № 45 – 46, грудень, 2021 р.
- ОПЕРАТОРИ МАЙБУТНІХ «БАЙРАКТАРІВ». Як навчити завтрашніх воїнів новітнім комп’ютерним технологіям. Газета “Світ”, № 45 – 46, грудень, 2021 р.
- «І ЯКЩО МИ ЧОГОСЬ ВАРТІ, ТО ЦЕ ТОМУ, ЩО ПЕРЕД НАМИ БУВ ГРИГОРІЙ КОЧУР…» Максима Стріху нагородили однією з найпочесніших перекладацьких премій. Газета “Світ”, № 45 – 46, грудень, 2021 р.