Фотопроєкт про екологічну ситуацію в м. Маріуполь викладача Могилянської школи журналістики Сергія Коровайного опубліковано у виданні National Geographic. Це одне з найвідоміших медіа у світі, яке, зокрема, багато уваги приділяє проблемам екології та зміни клімату.
Сергій знімав історію про Маріуполь протягом трьох років. У цьому проєкті він сконцентрував увагу на проблемі індустріального забруднення навколишнього середовища в місті, боротьбі екоактивістів за чисте повітря, а також на житті звичайних мешканців Маріуполя поблизу двох металургійних гігантів – заводів ім. Ілліча та Азовсталі.
«Опублікувати свій проєкт у одному з найкращих медіа світу було мрією з моменту, коли в 2014 році я почав замислюватись над кар’єрою у фотожурналістиці. Це не вдавалось дуже довго, і руки відверто опускались. Але історія Маріуполя, з його заводами і узбережжями, проблемами, можливостями, і, передусім, людьми – сама по собі варта уваги. І я неймовірно вдячний всім героям і героїням, від жителів та екоактивістів до представників Метінвесту, що пускали мене до себе, розповідали історії і дозволяли переповідати їх світові», – поділився враженнями Сергій Коровайний.
Текст для статті у National Geographic написала Бет Гардінер – авторка книги “Choked: Life and Breath in the Age of Air Pollution.”
Сергій Коровайний – викладач Могилянської школи журналістики, український фотограф-документаліст і портретист, який фокусується на тематиці екології та конфлікту.
Із матеріалами у National Geographic можна ознайомитися за покликанням.
Читайте також:
- СЬОГОДНІ – СТУДЕНТ- ВИНАХІДНИК, ЗАВТРА – ВИНАХІДНИК-УЧЕНИЙ! Про переможницю конкурсу INDONESIA INVENTORS DAY «IID 2021». Газета “Світ”, № 45 – 46, грудень, 2021 р.
- ДОРОГУ ЗДОЛАЄ ТОЙ, ХТО ЙДЕ — Ярослав ЯЦКІВ,академік НАН України.Газета “Світ”, № 45 – 46, грудень, 2021 р.
- САМІТ СХІДНОГО ПАРТНЕРСТВА В КОНТЕКСТІ ОЧІКУВАНЬ. Про роль України у Східному партнерстві, її ключові цілі. Газета “Світ”, № 45 – 46, грудень, 2021 р.
- МАГНІТ ДЛЯ ЗАКОХАНИХ У НАУКУ. Наука через освіту, міжнародне співробітництво і залучення студентів до інноваційної діяльності – про Київський академічний університет. Газета “Світ”, № 45 – 46, грудень, 2021 р.
- КОСМІЧНІ АМБІЦІЇ. РАКЕТА, ЩО “З’ЇДАЄ” САМА СЕБЕ.Українські конструктори розробляють найменшу в історії орбітальну ракету.Газета “Світ”, № 45 – 46, грудень, 2021 р.
- ОПЕРАТОРИ МАЙБУТНІХ «БАЙРАКТАРІВ». Як навчити завтрашніх воїнів новітнім комп’ютерним технологіям. Газета “Світ”, № 45 – 46, грудень, 2021 р.
- «І ЯКЩО МИ ЧОГОСЬ ВАРТІ, ТО ЦЕ ТОМУ, ЩО ПЕРЕД НАМИ БУВ ГРИГОРІЙ КОЧУР…» Максима Стріху нагородили однією з найпочесніших перекладацьких премій. Газета “Світ”, № 45 – 46, грудень, 2021 р.