Рада молодих учених при МОН організовує «Ніч молодіжної науки – 2022» в умовах війни

До Дня науки Рада молодих учених при Міністерстві науки і освіти України традиційно проводить науково-популярний захід для молодих учених України «Ніч молодіжної науки – 2022» в умовах війни.

Мета заходу – популяризація наукових здобутків молодих учених, налагодження співпраці між молодими науковцями, встановлення зв’язків з основними стейкхолдерами та зарубіжними партнерами в умовах війни.

Для участі запрошують молодих учених з усіх регіонів України, які готові у цікавій формі репрезентувати широкому загалу результати своїх наукових досягнень. Також у заході братимуть участь іноземці.

Дата проведення «Ночі молодіжної науки – 2022» – 18 травня 2022 року. Формат заходу – онлайн (сторінка Ради молодих учених при МОН у Фейсбуці).

Для реєстрації потрібно до 2 травня 2022 року заповнити форму.

Координатор заходу – перша заступниця голови Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України ‪Анастасія Сімахова.