Київський університет Шевченка влаштовує День відкритих дверей

День відкритих дверей КНУ ЕХРО 2022 — чудова нагода одночасно познайомитися з усіма факультетами та інститутами, відчути їхню специфіку у порівнянні.

На зустрічі допоможуть прояснити ситуацію з цьогорічною вступною кампанією

«Говоритимемо про найактуальнішу інформацію щодо вступу на освітні програми бакалаврів, магістрів та аспірантів. Разом із вами напишемо мотиваційний лист та обговоримо його важливість. Також презентуємо вам широкий спектр освітніх можливостей КНУ імені Тараса Шевченка», — запрошують в університеті.

Коли: 14 травня з 11:00 до 15:00
Формат: онлайн-трансляція заходу

Київський національний університет імені Тараса Шевченка — це класичний університет дослідницького типу, що засновано у 1834 році. В університеті працює 13 факультетів, 8 навчальних інститутів, 1 навчально-науковий центр, підготовче відділення, Центр українознавства, геологічний та зоологічний музеї, Музей історії університету, Міжфакультетський лінгвістичний музей, Інформаційно-обчислювальний центр, Астрономічна обсерваторія, Видавничо-поліграфічний центр та Наукова бібліотека.
Університет готує фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями: «Молодший спеціаліст», «Бакалавр», «Магістр» та підготовку кадрів вищої кваліфікації в аспірантурі та докторантурі.