До Дня науки, який в Україні традиційно відзначають у третю суботу травня, військові науковці підкорили Говерлу та записали звернення до своїх колег та всіх Українців.
Сучасна військова наука дозволила змінити якість і підходи до ведення бойових дій. Українські військові науковці пліч опліч працюють над вирішенням складних завдань, таких як створення нових та підвищення ефективності існуючих зразків озброєння та військової техніки, вивчення та адаптації досвідну провідних краї світу, створення на основі власного бойового досвіду принципово нових підходів щодо ведення бойових дій, та інших складних наукових завдань, які прискорюють наближення нашої перемоги. Підкорювати вершини та вирішувати задачі будь-якої складності це про українських військових науковців.
У сходженні на найвищу вершину України взяли участь науковці Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба та Національного університету оборони України ім. Івана Черняховського.
На вершині Говерли науковці звернулися до своїх колег та всіх Українців з метою донести, яку важливу роль відіграє військова наука у розбудові українського війська.
– Сьогодні, в часи, коли підступний ворог намагається позбавити нас нашого історичного минулого та нашої самобутності, місія науки стає, як ніколи, вирішальною. Боєздатність української армії, її успіхи на полі бою залежать від сучасних поглядів, інноваційних рішень, передових досягнень, сміливих ідей. Запорукою Перемоги є натхненний та невпинний творчий науковий пошук, вміння ставити перед собою найскладніші запитання та знаходити відповіді на них, сміливість приймати виклики та мужність долати будь-які випробування. Нині відкривається можливість твердо довести, що українська наука – це наука світового рівня, що Збройні Сили і суспільство можуть покластися на нас, – спільно звернулися учасники сходження.
Військовими науковцями на найвищій вершині України був піднятий Державний Прапор України та вшановано пам’ять про загиблих захисників України хвилиною мовчання.
Читайте також:
- Володимир СЕМИНОЖЕНКО: «НАУКА – ЦЕ ГОЛОВНЕ, ЩО ВИЗНАЧАЄ РОЗВИТОК ДЕРЖАВИ»
- МІСІЯ ЖИТТЯ ЛЕОНІДА КРАВЧУКА
- СВІТЛАНА ОМЕЛЬЧЕНКО: НАШІ СТУДЕНТИ ПРОЙШЛИ ШЛЯХ ВІД «ЄВШАНА» ДО «БАЙРАКТАРА»
- УНІВЕРСИТЕТИ ПІД ПРИЦІЛОМ
- Костянтин КИРИЧЕНКО: «Врятувати Галактику» легше, ніж написати грант
- Щоб розвиватися далі, наука повинна змінюватися. Відбулися ХІХ Академічні читання пам’яті В.І. Стріхи
- «ПОПРИ ОБСТРІЛ І РУЙНУВАННЯ, МИ ЗБЕРЕГЛИ МОЖЛИВІСТЬ ПРОВОДИТИ ФУНДАМЕНТАЛЬНІ І ПРИКЛАДНІ ДОСЛІДЖЕННЯ»
- ДЯКУЄМО ВАМ, СТАНІСЛАВЕ СТАНІСЛАВОВИЧУ!
- АСТРІД ЛІНДГРЕН – НАЦИСТКА В РОСІЙСЬКІЙ ПЛАКАТНІЙ КАМПАНІЇ
- ШВЕДСЬКИЙ «КИЇВ» ЗАПРОШУЄ…
- Євген ГОЛОВАХА: ПРО ЦЮ ВІЙНУ ВЖЕ МОЖНА СКЛАДАТИ ЛЕГЕНДИ І БАЛАДИ
- ЯК ОКУПАНТИ У ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ ЗОНІ НАСЛІДИЛИ
- ВІЙНА НЕ ЗУПИНЯЄ БІОЗАГРОЗИ