Екокомітет врахував більшість зауважень Головного юридичного управління.
Екокомітет рекомендував Верховній Раді прийняти в цілому законопроєкт №5339 щодо удосконалення механізму регулювання викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря.
Документ опрацьовано та підготовлено до розгляду у другому читанні, повідомляє Екокомітет.
В рамах законопроєкту будуть внесені зміни до Законів України “Про охорону атмосферного повітря” та “Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”.
“Законопроект розроблений з метою удосконалення механізму регулювання викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, видачі дозволів на викиди, покращення державного регулювання, господарських відносин, зменшення адміністративного тиску на суб’єктів господарювання та скорочення їх адміністративних витрат”, – пояснили в матеріалі.
До законопроєкту надійшло понад 140 поправок і пропозицій, зокрема щодо:
- контролю обсягів і складу викидів в атмосферне повітря;
- ведення обліку викидів;
- порядку та підстав для видачі, отримання, анулювання;
- строків дії дозволу на викиди, а також термінів та їх визначень зокрема тих, які враховують більшість зауважень Головного науково-експертного управління.
Всі поправки попередньо були опрацьовані підкомітетом з питань зміни клімату та охорони атмосферного повітря за участі народних депутатів, представників центральних органів виконавчої влади, фахівців, експертів та представників громадськості. Вони частково враховані в остаточній редакції законопроєкту.
Головне юридичне управління надало зауваження, які стосуються, зокрема, викладення змісту частини шістнадцятої статті 11 Закону України “Про атмосферне повітря”, погодження видачі дозволу на викиди тощо. Більшість з них підтримано та враховано.
Читайте також:
- МІДСОММАР РОЗКРИВ ОБІЙМИ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ
- ГОТУЄМОСЬ ДО НЮРНБЕРГУ-2
- Ганна ТОЛСТАНОВА: «ЗАВЖДИ МОЖНА ЗНАЙТИ ПОРТАЛ МОЖЛИВОСТЕЙ»
- Ксенія ПІДДУБНА: «МОЯ ДУША В УКРАЇНІ. Я УКРАЇНКА – Я ТАК ВІДЧУВАЮ»
- ЩО НАМ РОБИТИ ІЗ ЧАЙКОВСЬКИМ?
- ІРПІНЬ – «РІЧКА-ГЕРОЙ» Відстоїмо права річок-рятівниць!
- МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ ЗВОДИТИМЕТЬСЯ НА НАУКОВОМУ ФУНДАМЕНТІ