Вебінар «День відкритих дверей: фізика квантових та наноматеріалів в КАУ

25 липня 2022 року об 11:00 кафедра прикладної фізики та наноматеріалів Київського академічного університету (КАУ), яка готує магістрів за спеціальністю 105 «Прикладна фізика та наноматеріали» на базі Інституту металофізики імені Г.В. Курдюмова НАН України, проведе вебінар «День відкритих дверей: фізика квантових та наноматеріалів в КАУ».

Мрієте зробити прорив у найцікавіших темах науки майбутнього — наноматеріалах і квантових технологіях? Бачите себе винахідником принципово нового способу вироблення зеленої енергії? На кафедрі можливі наукові дослідження у найперспективніших і найцікавіших сферах – таких, як:

• квантові матеріали;
  • матеріали для альтернативної енергетики (зокрема зеленої та автономної);
  • матеріали для високочутливих сенсорів і поглинаючих покриттів;
  • методи неруйнівної діагностики дефектної структури матеріалів;
  • матеріали для медицини та медична діагностика (біосумісні імпланти, замінники кістки, сорбенти тощо);
  • смарт-матеріали (розумні матеріали – наприклад, матеріали з пам’яттю форми);
  • матеріали в екстремальних умовах (фізика міцності, пластичності та руйнування).

Реєстрація для участі у вебінарі — обов’язкова.

Детальніше за посиланням.