Вебінар «День відкритих дверей: дивовижний світ сучасної математики в КАУ і не тільки…»

2 серпня 2022 року о 12:00 кафедра математики Київського академічного університету (КАУ), яка готує магістрів за спеціальностями 111 «Математика» та 122 «Комп’ютерні науки», проведе вебінар «День відкритих дверей: дивовижний світ сучасної математики в КАУ і не тільки…» – для всіх, хто мріє пов’язати своє життя з математикою або використовувати її при розв’язанні цікавих задач у комп’ютерних та природничих науках.

Усі охочі поринути у загадковий світ математики, дізнатись, як математика пов’язана з найсучаснішими методами штучного інтелекту й машинного навчання, які підходи й інструменти дозволять оптимізувати ваше життя й роботу, і які алгоритми можна використовувати для всього цього, запрошуються на кафедру математики, що працює у серці математичної науки країни – Інституті математики НАН України. Саме там найкращі українські науковці з Інституту математики НАН України, Інституту кібернетики імені В.М. Глушкова НАН України й Інституту проблем математичних машин і систем НАН України розкажуть про унікальні можливості навчання на кафедрі, а саме:

•        участь у дослідженнях за найактуальнішими напрямами фундаментальної та прикладної математики (математичні методи штучного інтелекту та машинного навчання, оптимізація складних систем і процесів у наукових дослідженнях, ІТ-індустрії та бізнесі);
•        співпрацю з науковими установами й університетами Австрії, Канади, Німеччини, Польщі, США, Франції, Швейцарії і, відповідно, безпосередню участь у проєктах із фундаментальної математики світового рівня;
•        неймовірний рівень викладачів – відомих науковців, членів Національної академії наук України, докторів наук і професорів.

Основні напрями кафедри:

• комп’ютерні науки та прикладна математика (машинне навчання, штучний інтелект, математичне моделювання, методи оптимізації, наука про дані);
  • математика (аналіз та математична фізика, алгебра та топологія, теорія ймовірностей та математична статистика).

Учасники вебінару зможуть:

•        познайомитися з кафедрою;
•        послухати представлення магістерських проєктів;
•        познайомитися з потенційними науковими керівниками;
•        поставити всі запитання щодо навчання.Для долучення потрібна попередня реєстрація.

Докладніше за посиланням.