Україна отримає €58 млн на розвиток профосвіти

Європейський інвестиційний банк надасть 58 млн євро для розбудови центрів професійної досконалості в Україні.

Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки, з посиланням на ратифікацію фінансової угоди Верховною Радою України.

Окрім того, Україна отримає 8,5 млн євро для розвитку професійної освіти від Інвестиційної платформи сусідства Європейського Союзу.

Проєкт буде реалізовано у профтехах 9 регіонів – Колківському центрі професійно-технічної освіти, Дніпровському центрі професійно-технічної освіти, Краматорському вищому професійному училищі, Вищому професійному училищі № 7 міста Калуш, Міжрегіональному центрі ювелірного мистецтва міста Київ, Ужгородському центрі професійно-технічної освіти, Одеському центрі професійно-технічної освіти, Чортківському вищому професійному училищі, Сновському вищому професійному училищі лісового господарства.