Інтерв’ю провідного наукового співробітника відділу молекулярної онкогенетики Інституту молекулярної біології і генетики НАН України Ганни Геращенко програмі «Про науку. Компетентно»

Останнім часом в Україні та світі спостерігається тенденція до суттєвого зростання захворюваності на коронавірус. Одна з причин цього явища – поява нового підвиду штаму “Омікрон” – BA.2.75 (“Кентавр”). Що про нього відомо? Чи загрожує Україні нова хвиля коронавірусу? Про це в інтерв’ю програмі «Про науку. Компетентно» (ведучий – академік Володимир Семиноженко) для YouTube-каналу НАН України розповіла провідний науковий співробітник відділу молекулярної онкогенетики Інституту молекулярної біології і генетики НАН України доктор біологічних наук Ганна Геращенко.