Молоді вчені Академії отримали премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва у 2022 році

11 серпня 2022 року, напередодні Міжнародного дня молоді, Київський міський голова Віталій Кличко нагородив обдаровану й активну молодь столиці преміями Київського міського голови за особливі досягнення у розбудові столиці України – міста-героя Києва у 2022 році, а також подяками Київського міського голови за активну волонтерську діяльність під час війни в України.

Премією Київського міського голови за особливі досягнення у розбудові столиці України – міста-героя Києва у 2022 році відзначено 36 найкращих молодих і талановитих кандидатів, дев’ятьох із них – за наукові досягнення. Серед лауреатів – п’ятеро молодих учених НАН України:

• молодший науковий співробітник Інституту біоорганічної хімії та нафтохімії ім. В.П. Кухаря НАН України Євгенія Велігіна;
  • старший науковий співробітник Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України кандидат біологічних наук Данило Заводовський;
  • старший науковий співробітник Інституту проблем матеріалознавства ім. І.М. Францевича НАН України кандидат технічних наук Олександр Мисливченко;
  • старший науковий співробітник Фізико-технологічного інституту металів та сплавів НАН України кандидат технічних наук Андрій Тимошенко;
  • науковий співробітник Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України кандидат біологічних наук Тетяна Яценко.