Конкурс «GlushkovCYBER»

У травні 2022 року Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України й Ужгородський національний університет для підвищення зацікавленості молоді наукою започаткували новий конкурс – змагання через дослідження.

Основна мета конкурсу ‒ виявити здібну талановиту молодь, яка вміє знаходити цікаві підходи до розв’язання непересічних задач і популяризувати науку серед молоді. Потрібно активніше заохочувати молодь цікавитися наукою, адже рівень розвитку держави сильно корелюється з кількістю наукомісткої продукції, яку країна виробляє.

Наступне змагання триватиме з 1 листопада по 21 грудня 2022 року.

Тема конкурсу: «Щільна упаковка кругів у круг мінімального радіусу».

Змагання організуютьІнститут кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України, Ужгородський національний університет, Інститут проблем машинобудування ім. А.М. Підгорного НАН України і Технічний університет Дрездена (Німеччина) за підтримки громадської організації «Молодіжна організація вчених України», що всебічно сприяє науковій, науково-технічній, науково-педагогічній, винахідницькій та іншій творчій діяльності молодих науковців України.

Розв’язки учасників тестуватимуться на різних наборах тестів. Переможцями стануть ті, що наберуть найбільшу кількість балів.

Лауреатів відзначать грошовими призами:

• за перше місце ‒ 25000 грн;
  • за друге місце ‒ 15000 грн;
  • за третє місце ‒ 10000 грн.
Посилання на конкурс
Докладно про конкурс

По додаткову інформацію звертайтеся за електронною адресою:stetsyukp@gmail.com (Петро Іванович Стецюк).