XVI Міжнародна конференція “Проблеми корозії та протикорозійного захисту матеріалів” («КОРОЗІЯ-2022»)

15 листопада 2022 р. стартує XVI Міжнародна конференція “Проблеми корозії та протикорозійного захисту матеріалів” («КОРОЗІЯ-2022»). Захід пройде у Фізико-механічному інституті ім. Г.В. Карпенка НАН України (м. Львів) 15 – 17 листопада 2022 р. у гібридному форматі.

Передбачається, що у роботі конференції візьмуть участь учені-корозіоністи з 14 установ НАН України та 21 закладу вищої освіти України.

У програмі конференції представлені доповіді понад 100 науковців з 17 країн світу, зокрема України, Німеччини, США, Польщі, Італії, Португалії, Бельгії, Великобританії, Чехії та ін. На конференції планується заслухати майже 50 усних доповідей та низку пленарних доповідей відомих учених-корозіоністів.

Доповіді згруповано за науковими напрямами, які охоплюють як фундаментальні аспекти корозії та корозійно-механічного руйнування матеріалів, так і сучасні розробки нових корозійнотривких матеріалів, покриттів та інгібіторів корозії для захисту промислового обладнання.Програма конференції «Корозія-2022»

Посилання на онлайн-трансляцію на платформі ZOOM засідань конференції «Корозія-2022»

Посилання дійсне протягом трьох днів на всі засідання конференції.

Час проведення конференції запланований за місцевим часовим поясом (Київ): UTC +2:00 години (Східноєвропейський час).

Контакти Організаційного комітету:

Фізико-механічний інститут ім. Г.В. Карпенка НАН України (м. Львів, вул. Наукова, 5), (032) 263-80-96, (032) 229-63-85

E-mail: corrosion2022.lviv@gmail.com

Докладна інформація на веб-сайті конференції