Наука – виробництву

8 листопада 2022 року в Інституті металофізики ім. Г.В. Курдюмова НАН України відбулася науково-технічна нарада «Новітні металовмісні матеріали та інноваційні технології для промисловості України».

Науковці Інституту представили науково-технічні доповіді та провели виставкову сесію з демонстрацією науково-технічної продукції, створеної за розробками цієї академічної установи.

До наради долучилися близько 70 учасників. Серед них, крім керівництва й наукових працівників Інституту, – керівники і спеціалісти промислових підприємств, установ і організацій Києва, Вінниці, Дніпра, Запоріжжя, Луцька, Миколаєва, Рівного, Сум, Черкас.

Були присутні, зокрема, представники Державного підприємства (ДП) «Антонов», Запорізького  машинобудівного конструкторського бюро «Прогрес» ім. академіка О.Г. Івченка, Комунального підприємства спеціального приладобудування «Арсенал» Державного космічного агентства України, ДП «Науково-виробничий комплекс газотурбобудування «Зоря» – «Машпроект»», Казенного науково-виробничого об’єднання «Форт» Міністерства внутрішніх справ України, Товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ) «Науково-виробнича компанія «ЮВІТ-XXI»», ТОВ «Луцький ремонтний завод «Мотор»», ТОВ «Українські мінометні системи», ТОВ «Укрдизельмаш», Державного науково-дослідного інституту авіації, Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, Центрального науково-дослідного інституту озброєння та військової техніки Збройних Сил України, Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки Міністерства оборони України, Сумського державного університету, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України, Секції прикладних проблем НАН України, Відділення фізики і астрономії НАН України.

За підсумками наради вирішено розширити співпрацю для вирішення нагальних потреб підприємств стратегічних галузей промисловості в умовах воєнного стану.

Під час круглого столу було також окреслено перспективи спільних проєктів для повоєнного відновлення економіки України.