Інтерв’ю провідного наукового співробітника Інституту філософії ім. Г.С. Сковороди НАН України члена-кореспондента НАН України Назіпа Хамітова

3 грудня 2022 року виповнюється 300 років з дня народження Григорія Сковороди – видатного українського філософа, просвітителя-гуманіста, поета, педагога.

Напередодні цієї знакової для нашої країни дати гостем програми «Про науку. Компетентно» (ведучий – академік Володимир Семиноженко) спеціально для YouTube-каналу Національної академії наук України став провідний науковий співробітник Інституту філософії ім. Г.С. Сковороди НАН України член-кореспондент НАН України Назіп Хамітов. Під час розмови дослідник розповів про життєвий та творчий шлях Сковороди, його внесок у розвиток української філософської думки, про те, як літературна та філософсько-релігійна спадщина Сковороди зберігає свою актуальність на сьогоднішній день та може допомогти у вирішенні сучасних цивілізаційних проблем України і світу.