Науковці інституту зварювання у вільний час виготовляють для фронту теплові печі

Науковці Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона не залишались осторонь та допомагали нашим захисникам і захисницям за перших днів війни, виготовляючи на волонтерських засадах для фронту теплові печі.

Як повідомляється на Facebook-сторінці інституту, у команді ентузіастів – більше 10 співробітників Інституту.

Кожного дня вони працюють по 4-5 годин безкоштовно, у вільний від роботи час, використовують обладнання, яке є в Інституті. Додатково обладнання надав і Дослідний завод зварювального устаткування ІЕЗ ім. Є. О. Патона. Відключення електроенергії ще більше ускладнює їх роботу.

Тому молоді науковці-зварювальники працюють вже з шостої ранку.

Перші 9 буржуйок вони зробили зі старих матеріалів і буквально всього, що було під рукою. Далі з матеріалами для буржуйок допомогли волонтери. Також більше 70 тис. грн на матеріали зібрали співробітники Інституту електрозварювання ім. Є.О.Патона.