Пресконференція «Повоєнне відродження України. Візія Відділення економіки Національної академії наук України»

26 грудня о 15.00 в українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ» (Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16) розпочнеться пресконференція «Повоєнне відродження України. Візія відділення економіки Національної академії наук України». Організатор заходу – Відділення економіки НАН України.

Відділення економіки Національної академії наук України спробувало здійснити екскурс у майбутнє країни, використавши для цього як власні напрацювання, так і результати різноманітних соціологічних опитувань, позиції багатьох українських і закордонних експертів.

Візія є спільною працею всіх наукових установ Відділення економіки: Інституту демографії та соціальних досліджень імені М.В. Птухи, Інституту економіки та прогнозування, Науково-дослідного центру індустріальних проблем розвитку, Інституту економіки природокористування та сталого розвитку, Інституту ринку і економіко-екологічних досліджень, Інституту регіональних досліджень імені М.І. Долішнього, Інституту економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова, Інституту економки промисловості, Закарпатського регіонального центру соціально-економічних і гуманітарних досліджень.

Учасники пресконференції – академік НАН України Валерій  Геєць, член-кореспондент НАН України Володимир Устименко, академік НААН України Михайло Хвесик, член-кореспондент НАН України Микола Кизим.

Модераторка – академік НАН України Елла Лібанова.

Формат заходу – офлайн (Зала 2).

Акредитація представників ЗМІ обов’язкова: anna@ukrinform.com – і триватиме до 14:30 26 грудня 2022 року (для підтвердження необхідно вказати ім’я, прізвище, назву видання).

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі «Укрінформу».