Для викладачів технічних спеціальностей коледжів та університетів відбудеться курс-інтенсив від Sigma Software

23–27 січня 2023 року відбудеться курс Teachers’ Smart Up: Winter Productivity для викладачів технічних спеціальностей коледжів та університетів.

Серед тем курсу:

• менторинг;
  • комерціалізація власної ідеї;
  • практичні кейси проєктного навчання;
  • створення e-learning курсу;
  • ефективне вивчення англійської мови;
  • сторітелінг.

Учасникам курсу розкажуть про команду Learning and Development та особливості організації навчального процесу в ІТ-компанії. Організатори поділяться як своїми успіхами, так і викликами.

Курс передбачає онлайн-навчання та практичну самостійну роботу, яка закріпить здобуті знання і навички та допоможе їх з легкістю впровадити у навчальний процес.

Організатор заходу – освітня платформа, створена міжнародною ІТ-консалтинговою компанією Sigma Software для обміну знаннями та розвитку ІТ-спільноти по всьому світу Sigma Software University у партнерстві з Асоціацією ІТ Ukraine та Kharkiv IT Cluster.

Докладніше про курс та форма для реєстрації – на сайті Sigma Software University.