В Україні пройде XІ Міжнародний семінар студентів та молодих вчених, присвячений Всесвітньому дню боротьби з раком

WCD 2023 – це найбільший форум молодих онкологів в Україні. На форумі будуть представлені науково-популярні доповіді, присвячені актуальним питанням онкології сьогодення, а саме профілактика, діагностика та лікування раку.

Організаторами заходу є Національний інститут раку та кафедра онкології Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

До участі запрошують студентів та молодих вчених, які матимуть можливість представити результати власних досліджень серед інших лікарів та вчених з усієї України.

Тези доповідей учасників нашого Семінару будуть опубліковані у одному із фахових медичних журналів!

Дата проведення семінару: 3 лютого 2023

Початок о 9:30

Місце проведення: Конференц-зал, адміністративний корпус 1-й поверх – Національний інститут рака (вул. Юлії Здановської 33/43)

Офіційні мови бажаючих виступити: українська, англійська. Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/qyAC3sc8mg5hte8p6