До дискусії долучилися Міністерство освіти і науки України Сергій Шкарлет і пані Федеральний Міністр освіти та досліджень Німеччини Беттіна Штарк-Ватцінгер, ректори провідних закладів вищої освіти України, науковці з обох країн.Ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимир Бугров подякував високим іноземним гостям, що у часи боротьби українського народу за свою Незалежність, вони не залишають нас наодинці з агресором, а їхню підтримку ми відчуваємо постійно. Ректор висловив вдячність європейським партнерам за гостинне прийняття студентів, викладачів і науковців у навчальних закладах, надання усього необхідного для продовження навчання та досліджень, отримані результати від яких у найближчому майбутньому допоможуть у відбудові України.
«Нині саме час перетворити підтримку від наших партнерів у суттєву трансформацію системи освіти і науки України відповідно до заявлених євроінтеграційних програм».
Робоча зустрічі передбачала дві панельні дискусії.
На першій Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет представив програму трансформації галузі у післявоєнний період. Також він презентував стратегічні цілі і завдання у сферах освіти і науки, які сформовані командою Міністерства на 2023-2025 роки.
На другій обговорили сучасну ситуацію і перспективи залучення студентів та молоді до наукових досліджень, зміни й обмеження цифрових форматів, а також потреби молодих науковців у міжнародних програмах для «обміну мізками».
Докладніше https://www.knu.ua/news/12614
Читайте також:
- Бути готовим до помилок, випробувань, понаднормової роботи й скепсису
- Вуглеводневий потенціал наших надр
- Чи є порятунок від бюрократичного безглуздя в науці?
- «Наукова криївка»
- «Рятівне коло» для космічних досліджень
- Телескопи на Харківщині після війни стануть ще кращими
- Оновлення законів та екологічної парадигми. З чого починати післявоєнне відновлення довкілля?