У межах проєкту Ukraine Global Faculty відбудеться лекція про вдосконалені алгоритми машинного навчання

Для студентів, аспірантів та викладачів українських закладів вищої освіти триває проєкт Ukraine Global Faculty, в межах якого закордонні професори з провідних університетів, топексперти та підприємці читатимуть онлайн-лекції для української аудиторії.

14 лютого 2023 року в рамках проєкту відбудеться лекція «Advanced Supervised Learning: Decision Trees and Random Forests». Спікер – Володимир Кулешов, доцент Техніон-Корнелльського інституту Джейкобса в Корнелльському університеті та факультету комп’ютерних наук Корнелльського університету, Ph.D.

Лекція ознайомить слухачів із деякими вдосконаленими алгоритмами машинного навчання, які дають змогу досягти найсучаснішої продуктивності для багатьох прикладних задач.

Початок заходу о 17:00 за київським часом, тривалість – 90 хвилин. Мова лекції – англійська із синхронним перекладом на українську.

Щоб отримати безкоштовний доступ до онлайн-лекції, потрібно зареєструватись на вебсторінці заходу.