Всеукраїнська наукова конференція «Проблеми прикладних геологічних наук і шляхи їх подолання» (до 160-річчя від дня народження В.І. Вернадського) (АНОНС)

19-20 вересня 2023 року в Києві відбудеться Всеукраїнська наукова конференція «Проблеми прикладних геологічних наук і шляхи їх подолання» (до 160-річчя від дня народження В.І. Вернадського).

Напрями роботи конференції

1. Вернадський В.І. і прикладні проблеми геології.
  2. Теоретичні здобутки фундаментальних наук – основа для розвитку прикладних напрямів геології.
  3. Наукові засади створення в Україні нових прикладних гірничо-геологічних напрямів.
  4. Геохімічні, мінералогічні та геофізичні методи і критерії пошуку та оцінки родовищ корисних копалин.
  5. Мінерагенія і прикладна геологія.
  6. Науковий супровід геологорозвідувальних і видобувних робіт.
  7. Мінералогічне картування: здобутки проблеми, перспективи.
  8. Розвиток геологорозвідувальних робіт, МСК і проблеми екології.
  9. Проблеми технологічної мінералогії.
  10. Напрацювання наукової й навчальної літератури для потреб геологорозвідувальної справи та навчання.

Організаторизаходу: Інститут геохімії, мінералогії та рудоутворення імені М.П. Семененка НАН України та партнери – ГО Спілка геологів України, Українське мінералогічне товариство, Інститут геології та геохімії горючих корисних копалин НАН України.

Місце проведення: Інститут геохімії, мінералогії та рудоутворення імені М.П. Семененка НАН України (м. Київ, проспект Академіка Палладіна, 34).

Формат проведення: онлайн/офлайн.

Робочі мови конференції –українська, англійська.

Ключові дати

01 серпня 2023р. – останній термін  надсилання заяв на участь у конференції та матеріалів доповідей.

09 вересня 2023р. – розсилання програми учасникам конференції.

19-20 вересня 2023р. – пленарні засідання.

За результатами роботи конференції буде опубліковано збірник матеріалів конференції.

За додатковою інформацією або у випадку виникнення питань просимо звертатися до координатора конференції: Вовк Катерина В’ячеславівна (e-mail: vovkkaterina90@gmail.com).Більш докладна інформація – на сайті Інституту геохімії, мінералогії та рудоутворення імені М.П. Семененка НАН України