Всеукраїнська молодіжна наукова конференція «Геологічна будова та корисні копалини України» (АНОНС)

2-3 жовтня 2023 р.у Києві відбудеться Всеукраїнська молодіжна наукова конференція «Геологічна будова та корисні копалини України».

Напрями роботи конференції

1. Геохімія, мінералогія, петрологія.
  2. Геологія родовищ металевих та неметалевих корисних копалин.
  3. Загальна та регіональна геологія.
  4. Гідрогеологія та інженерна геологія.
  5. Екологічна геологія.
  6. Літологія.
  7. Геофізичні методи прогнозування та моніторингу геологічного середовища.
  8. Регіональна геофізика та сейсмічна небезпека.

Організаторзаходу: Інститут геохімії, мінералогії та рудоутворення імені М.П. Семененка НАН України та партнери − Українське мінералогічне товариство, Інститут геологічних наук НАН України, Інститут геофізики ім. С.І. Субботіна НАН України.

Місце проведення: Інститут геохімії, мінералогії та рудоутворення імені М.П. Семененка НАН України (м. Київ, просп. Академіка Палладіна, 34).

Формат проведення: онлайн (із застосуванням платформи Zoom).

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Ключові дати:

до 1 липня 2023р. – реєстрація заяв на участь у конференції;

до 1 вересня 2023р. – подання матеріалів доповідей;

20 вересня 2023 р. − розсилання програми учасникам конференції;

02-03жовтня 2023 р. – пленарні засідання.

За результатами роботи конференції буде опублікованоелектронний збірник матеріалів конференції.

За додатковою інформацією або у випадку виникнення питань просимо звертатися до координатора конференції: Луньов Євген Сергійович (e-mail: lunev_00@ukr.net).

Більш детальна інформація – на сайті Інституту геохімії, мінералогії та рудоутворення імені М.П. Семененка НАН України