uk

Навчання для креативників в ІТ: Мінцифри з партнерами презентують три освітні серіали

а сьогодні ІТ-галузь в Україні нараховує більше 300 тисяч спеціалістів. Інтерес до сфери росте, адже вона пропонує багато можливостей, високий рівень зарплати, а ще дозволяє долучитися до кіберфронту. Мінцифри разом з Projector вирішили допомогти охочим почати кар’єру в ІТ-компанії, навіть без знання коду.

«Саме у 2022-й, рік Незламності, у Мінцифри народилися два важливі проекти у сфері ІТ: Дія.City та IT Generation. Нещодавно ми запустили defence-tech кластер Brave1, а згодом почне працювати і проект е-резидентство. Попри численні виклики нашого часу, ІТ-галузь залишається лідером експорту України. Тому для нас дуже цінно розвивати якісну ІТ-освіту, щоб талановиті спеціалісти кожного дня робили те, що люблять, і наближали країну до перемоги», — пояснює заступник Міністра цифрової трансформації з євроінтеграції Валерія Іонан.

Ми створили три освітні серіали, які вже встигли стати одними з найпопулярніших на платформі Дія.Освіта:

UI/UX-дизайнер

Серіал ознайомлює з основами UX/UI-дизайну: теорією, правилами та інструментами. Головна героїня навчить розробляти дизайн сайтів і застосунків.

Посилання на серіал — https://osvita.diia.gov.ua/courses/ui-ux-designer

Графічний дизайнер

В освітньому серіалі розповідається про те, чим займаються графічні дизайнери, які завдання виконують та які інструменти використовують. Курс містить багато теоретичної інформації, без якої неможливо уявити практику: колористика, типографія, ілюстрація.

Посилання на серіал — https://osvita.diia.gov.ua/courses/graphic-designer

Продакт-менеджер

Кожен епізод освітнього серіалу занурює глядача в роботу продуктового менеджера: навчає аналізувати ринок, формувати й перевіряти гіпотези.

Посилання на серіал — https://osvita.diia.gov.ua/courses/intro-to-it-product-management

Серіали доступні українською мовою й адаптовані до різних аудиторій. Жодних нудних курсів — теорію вивчаємо одразу через практику. Після завершення серіалу можна пройти фінальний тест і отримати сертифікат — нехай колеги і майбутні роботодавці знають про ваші нові компетенції.

Читайте також: