У Києві пройшла алгебрична конференція, яка зібрала майже 350 учасників із 38 країн світу

Рівень підтримки й участі знаних у світі математиків був винятковий і не мав аналогів. З пленарними доповідями виступили майже 20 всесвітньовідомих алгебристів – лавреатів найвідоміших світових математичних відзнак – у тому числі медалей Філдса та премії Абеля.

Мова йде про 14-ту українську алгебричну конференцію, повідомили в університеті Шевченка.

До відкриття конференції долучився президент International Mathematical Union Хіраку Накадзіма, який зазначив:

«Це справді честь для мене звертатися до вас на відкритті Конференції. Вона демонструє, що ми в математичній спільноті активні навіть за таких важких умов».

Свою підтримку українським математикам висловили три філдсівських медалісти: Володимир Дрінфельд, Седрік Віллані та Юхим Зельманов.

Ректор Володимир Бугров, звертаючись до учасників конференції,  висловив ідею провести наступну конференцію в офлайн-форматі на Механіко-математичному факультеті в Києві.

Упродовж 5 днів роботи Конференції учасники заслухали 147 доповідей, серед них 76 пленарних і 71 секційну.