Університет Шевченка розширює участь в проєктах програми Еразмус+

За результатами конкурсного відбору в рамках програми Європейського Союзу Erasmus+ у 2023 році Київський національний університет імені Тараса Шевченка став учасником ряду нових проєктів, повідомляють у навчальному закладі.

Проєкти КА2 «Співпраця між організаціями та установами»

Університет увійшов до складу 8 консорціумів за проєктами КА2 напряму «Співпраця між організаціями та установами», а саме:

• DigiUni – Open Ukrainian Initiative (координатор – Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Україна);
  • Communicative Needs in a First-aid Kit for humanitarian Emergency situations (координатор – Університет Саламанки, Іспанія);
  • Promoting Academic Freedom in Ukraine (координатор – Грацький університет, Австрія);
  • Green Roofs in higher education institutions as sustainable cEnters for research, participation, ENvironmental consciousness and O2 generation (координатор – Університет Тушії, Італія);
  • Global Teachers for a Sustainable Future (координатор – Університет Кардинала Еррери, Іспанія);
  • Modernization of legal education for the support of European and Euro-Atlantic integration of Ukraine(координатор – Львівський національний університет імені Івана Франка, Україна);
  • Curriculum Reform to Promote Education for Peace in Ukraine and Georgia (координатор – Університет Тампере, Фінляндія);
  • The Universities’ Reaction to Big Obstructions: Building resilient higher education to respond and manage societal crises (координатор – Університет Норд, Норвегія).

Київський національний університет імені Тараса Шевченка як координатор проєкту DigiUni – Open UkrainianInitiative співпрацюватиме у проєктному консорціумі з низкою зарубіжних та українських ЗВО-партнерів, в тому числі переміщених, Міністерством освіти і науки України, Міністерством цифрової трансформації та Національним агентством забезпечення якості вищої освіти.

Проєкти Жан Моне

Ще одним переможним проєктом КНУ імені Тараса Шевченка у програмі Еразмус+ є проєкт «ThreatsActualization to European Security: Russian-Ukrainian War Impact» (тип проєкту: Жан Моне Модуль).

Проєкти Еразмус Мундус

Пишаємось також тим, що один проєкт із розробки магістерських програм Еразмус Мундус для закладів вищої освіти був обраний Європейською Комісією для фінансування, а саме «Joint Degree in Political Geography». Співкоординаторами проєкту є Остравський університет (Чеська Республіка) та Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Проєкти КА171 «Міжнародна кредитна мобільність»

На сьогодні також оприлюднено успішні результати подачі заявок за проєктами Erasmus+ KA171 2023 р. з наступними європейськими університетами-партнерами:

1. Болонський університет, Італія
  2. Університет Катандзаро, Італія