«Академ. Сіті» запрошує до участі у вебінарі «Підготовка успішної проєктної пропозиції EIC Pathfinder».

Час: 10 серпня, 13.00-14.30, онлайн формат ZOOM конференції (1 година – інформаційна частина, 30 хвилин – питання та обговорення).

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://docs.google.com/…/19FtXcKk_3r…/viewform….

Мета вебінару: представити методологічні підходи та принципи підготовки успішної пропозиції проєкту EIC Pathfinder.

Основний спікер вебінару: Юрій Нікітін, Експерт Європейських програм та проєктів, провідний науковий співробітник ІНМ НАН України та Київського Академічного університету, доктор технічних наук.

Основні теми вебінару:

Європейська інноваційна рада (EIC) – мета, інструменти.

EIC Pathfinder –загальні характеристики.

Статистика конкурсів EIC Pathfinder.

Кроки до написання проєктної пропозиції/

Підготовка розділів проєктної пропозиції EIC Pathfinder:

Самооцінка та подання пропозиції EIC Pathfinder.

Поради, щодо підготовки проєктної пропозиції EIC Pathfinder.

Приклади успішних проєктів EIC Pathfinder.

В рамках семінару передбачається обговорення умов активізації участі українських вчених у грантових програмах, залучення молодих вчених до розробки власних інноваційних проєктів, шляхи та види підтримки, необхідної для участі у грантових конкурсах тощо.

Вебінар проводиться за підтримки проєкту «4InnoPipe» EIT HEI Initiative: «Strengthening Innovation Pipelines for Impactful Universities».