Лекція академіка Олександра Палагіна «Глушков та сучасність»

28вересня 2023 року о 18:00 у межах лекторію «Наукові зустрічі\Scientific meetings» у Київському Будинку вченихНАН України відбудеться лекція заступника директора Інституту кібернетики імені В.М. Глушкова НАН України академіка НАН України Олександра Палагіна.

Захід проходить до 100-річчя від дня народження піонера кібернетики та академіка Віктора Глушкова.

ФОРМАТ – жива лекція в Київському Будинку вчених НАН України (вулиця Володимирська, 45а, зупинки метро «Золоті ворота», «Театральна»).

Безпека: під час повітряної тривоги співробітник Будинку вчених пропонує спуститися у підвал.

УЧАСТЬ ВІЛЬНАРеєстрація на подію

Подія на Facebook

Координатори лекторію «Наукові зустрічі \ Scientific meetings»:

– старший науковий співробітник Інституту досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки імені Г.М. Доброва НАН України кандидат історичних наук Сергій Жабін;

– науковий співробітник Інституту газу НАН України кандидат технічних наук  Костянтин Сімейко.