Дослідження планет та пошук життя поза межами Землі ( Анонс )

23-26 жовтня 2023 року в Києві відбудеться конференція «Дослідження планет та пошук життя поза межами Землі», яку організовують Інститут молекулярної біології і генетики НАН України, Головна астрономічна обсерваторія НАНУ та Британський Центр астробіології університету м. Единбург (Сполучене Королівство).

Зібрання відкриють директор ІМБГ НАНУ, академік Михайло Тукало, професор Единбурзького університету Чарльз Кокел, директор Головної астрономічної обсерваторії НАНУ, президент Української астрономічної асоціації, академік Ярослав Яцків, президент Європейської астробіологічної асоціації Жан-П’єр де Вера, директор Інституту космічних досліджень НАНУ та Державного космічного агентства України Олег Федоров.

Відкриття:

23 жовтня 2023 року об 11.00 у конференц-залі ІМБГ (вул. Академіка Заболотного, 150, конференц-зала, 4 поверх).

Секція «Астробіологія»: 23-24 жовтня у конференц-залі ІМБГ, початок – об 11.00

Секція «Дослідження планет»: 25-26 жовтня у приміщенні Головної астрономічної обсерваторії НАНУ (вул. Академіка Заболотного, 27), початок – об 11.00.

Робоча мова – англійська.

Співорганізатори конференції – Рада з космічних досліджень НАНУ, Українська Астрономічна Асоціація та Інститут космічних досліджень НАН України та ДКА України.