Відбудеться Науково-практична конференція «Сучасні тенденції та новітні технології в медицині: погляд молодого вченого»

В п’ятницю, 24 листопада, відбудеться Науково-практична конференція молодих вчених з міжнародною участю «Сучасні тенденції та новітні технології в медицині: погляд молодого вченого», присвячена 30-річчю Національної академії медичних наук України та 40-річчю ДУ «Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова НАМН України».

Про це повідомили в Інституті Амосова.

Під час заходу планується проведення конкурсу на кращу доповідь.
Тематика конференції:
1. Загальні питання
2. Актуальні питання клінічної медицини
3. Профілактична медицина: що нового.
Пропозиції приймаються на електронну пошту acsu.em@gmail.com. з відповідною темою листа у вигляді:
1. Назви доповіді з коротким резюме (тези).
2. Презентації доповіді у форматі PDF або PPTX.

Під час конференції відбудеться конкурс на кращу доповідь з призовим фондом. Також серед науковців-хірургів буде відзначено доповідача, що отримає спеціальний приз – професійну оптику для хірургії.

Захід внесено до переліку заходів БПР.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/pEeVF3q6eB5tjBtdA