Стартує відбір до мережі Європейських цифрових інноваційних хабів: як долучитися

Міністерство цифрової трансформації України запустило національний відбір для створення Європейських цифрових інноваційних хабів (ЄЦІХ) в Україні в межах програми «Цифрова Європа». 20 грудня відбулось перше засідання Комісії з проведення конкурсу з відбору кандидатів на створення Європейських цифрових інноваційних хабів в Україні. До складу Комісії входять представники Мінцифри, Офісу з розвитку підприємництва та експорту (НКП Програми «Цифрова Європа» в Україні) та міжнародні експерти. Комісія затвердила Порядок проведення конкурсу та форму заяви кандидата на участь в конкурсі.

Мета національного відбору — знайти компанії, які готові просувати інновації, цифровізацію, надавати нові можливості й навички для масштабування. Також впроваджувати технології, які допоможуть розвивати бізнес та суспільство.

Стати цифровими хабами можуть:

• дослідницькі організації та/або організації з розвитку технологій;
  • технологічні та/або інноваційні центри;
  • наукові, технологічні та/або інноваційні парки;
  • організації підтримки підприємництва (інкубатори, акселератори, інвестори та ін.);
  • організації з підтримки бізнесу (торгово-промислові палати, галузеві асоціації, неурядові громадські організації та ін.);
  • інноваційні компанії / приватні провайдери технологій, інноваційні малі й середні підприємства (МСП);
  • агентства та організації з питань розвитку (економічного та регіонального,  промислового та/або технологічного, а також розвиток МСП);
  • фонди технологічного розвитку, фонди підтримки досліджень та/або інновацій;
  • університети / інститути / факультети та/або дослідницькі центри;
  • заклади професійної освіти;
  • промислові кластери, асоціації / компанії в ІТ-галузі;
  • державні або приватні фінансові організації.

Подавайте заявки на відбір через онлайн-форму за посиланням —  https://forms.gle/nUMjouvZnJJ664An7. Зробити це можна з 20 грудня 2023 року до 19 січня 2024 року включно.

Результати будуть опубліковані на порталі Дія.Бізнес, сторінці програми «Цифрова Європа» до кінця січня 2024 року.